Zamunda Torrent - Torrent Oyun İndir -Zamunda Film Dizi Program

Orjinalini görmek için tıklayınız: PlayStation 4 Güncellemesi Kendini Gösterdi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
PlayStation 4’e çok yakında gelecek olan yeni güncellemenin içeriği belli oldu.

[Resim: 1-1424880746.jpg]

Sony, yeni nesil oyun konsolu PlayStation 4 için yayınladığı güncellemelerle konsolunu bir adım daha ileriye taşımak istiyor. Bunun için geçtiğimiz haftalarda PlayStation 4 için geniş kapsamlı bir güncellemenin geleceği söyleniyordu.

Merakla beklenen PlayStation 4 güncellemesinin bugün içeriği belli oldu. Henüz Beta aşamasında olan sürüm 2.50 kullanılırken görüntülendi. Yeni güncelleme ile PlayStation 4’e uzun zamandır beklenen Suspend/Resume özelliği gelecek.

[Resim: 1.jpg]

Suspend/Resume özelliği ile oyuncular, PlayStation 4’ü dinlenme moduna alıp kapatıp gitseler dahi oyuna kaldıkları yerden tekrar devam edebilecek. Diğer yenilik ise Trophy bölümünde gerçekleşecek. Artık %0 olan Trophy’leri güncelleme 2.50 ile silebileceğiz. Ayrıca takıldığınız bir Trophy’i de internet üzerinden araştırıp nasıl kazanılacağına ulaşabileceksiniz.

SharePlay özelliği ise yeni güncelleme ile 60 FPS hızına ulaşacak. Şu an Beta aşamasında olan PlayStation 4 güncellemesinin çok yakında yayınlanacağını tahmin ediyoruz. Bakalım sürüm 2.50 ile daha farklı yenilikler gelecek mi?

Not:ALINTIDIR
Referans URL